| Florea_Catalin_1993 a întrebat:

am un card de la Visa ELECTRON de la BCR si incerc sa activez "3dSecure". Fac primul pas, imi introduc datele cardului, totul e ok. La ultimul pas dupa ce imi introduc datele, si apas "Activati acum" primesc urmatoarea eroare:

"Cardul nu este inregistrat

Va rugam sa va contactati banca emitenta

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la telefon 021 3220762 sau pe email la frontoffice@romcard.ro."

Ce pot face, inainte sa ma duc la banca, si sa intreb de ce nu functioneaza?

1 răspuns:
| Nostradamuss a răspuns:

Suna la ei