| Angie12 a întrebat:

Am un motanel de rasa British Shorthair Silver Tabby si are 3 luni. Este normal sa-i cada parul deja acum?

Va rog spuneti-mi ce sa fac sa nu-i mai cada parul! Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Dana, eu cred ca ar trebui sa discuti problema asta cu medicul veterinar. Nu amana, du-te si cere-i parerea, pentru ca el stie cel mai bine sa-ti dea un raspuns competent.

2 răspunsuri:
| Denisika17 a răspuns:

Cel maI bine este sa te duci cu el la un medic veterinar, ca ar putea avea o boala.

| dydy28 a răspuns:

Trebuie sa-l duci la vet pentru ca are lipsa de calciu