| Angie12 a întrebat:

Am un motanel de rasa British Shorthair Silver Tabby si are 3 luni. Este normal sa-i cada parul deja acum?
Va rog spuneti-mi ce sa fac sa nu-i mai cada parul! Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

3 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Mergi la un magazin cu mancare pentru caini si o intrebi pe vanzatoare, eu am avut un catel caruia ii cadea parul ff mult si i-am luat un sampon special pentru impotriva caderii parului(pentru catei)happy.

| Angie12 explică (pentru oanard174):

Eu vorbeam despre pisici!

| oanard174 a răspuns (pentru Angie12):

Ooooohhhh,Doamne iarta-ma, am citit(am un catel)...sunt cam obosita..."0.