| marius186 a întrebat:

As vrea sa intreb si daca se merita sa-mi cumpar samsung s 5260 star 2. As vrea raspunsuri de la cei care il au sau lau avut. Multumesc!:*

1 răspuns:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Buna. Partea neplacuta la acest telefon este ca nu are sistem de operare deci nu poti descarca aplicatii gratuite pe telefon.
Melodiile se aud cam incet si tastatura este gen a celor cu butoane numai ca apare pe ecran (adica nu iti apar "butoane" pentru fiecare litera ci 3 litere pe 1 "buton" ) atunci cand crii cv -mesaje, notite, dar restul mi se pare ok.

Daca cumperi acest telefon doar pentru vorbit mi se pare ok.