| octav005 a întrebat:

Buna ziua.
Azi dimineata cand am vrut sa pornesc PC-ul dupa ceva timp, c-am doua sapt nepornit.
pornea dar nu se vedea nici o imagine, nu stiam de la ce sa fie. am crezut ca este placa video, dar nu, apoi din cele 4 placute RAM, am scos doua identice, ca ruleaza in dual channel, si ce sa vezi ca acum se vedea imaginea pe monitor.

se poate sa se strice acele memorii asa aiurea?

si unitatea HDD nu m-ai este recunoscuta acum. sistemul ruleaza pe un SSD.
am scos SSD am bagat un sistem de operare pe HDD si am lasat si acel HDD care nu era recunoscut. si vad ca acum il recunoaste dar cu alt sistem.

sa trebuiasaca reinstalat windows-UL?

1 răspuns:
| carevaescu a răspuns:

Greu de zis. Dar verifica bateria placii de baza