| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua cine îmi poate recomanda un program PC de editat video profesionalist rapid care suportă și filă MKV nu doar MP4..etc?! Specific să suporte cerințe până în 8 GB RAM! Mulțumesc

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Openshot.

| dinaprilie a răspuns:

Buna ziua, pentru 8 gb de ram cam greu. In plus mai toate suporta extensia mkv ( daca nu o suporta totusi poti alege un program de conversie din mp4 in mkv ). Incearca wondershare filmora. Nu este foarte profi dar este destul de rapid si isi face treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Premiere pro, Sony vegas, davinci resolve