| ann28 a întrebat:

Imi puteti recomanda un program bun de editat video? Nu as vrea sa fie prea greu de folosit pentru ca nu prea ma pricep laughing Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Incepe cu Movie Maker, dupa ce stii ceva ceva foloseste Sony Vegas PRO, iar dupa ce ai invatat foarte multe chestii si deja esti aproape profesionist foloseste After Effects

3 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Windows movie maker

| AndreiTN a răspuns:

Sony Vegas 10, Camtasia Studio si Movie Maker! Bafta!

| Alex_Rinkk_1992 a răspuns:

Movie maker e okay pentru incepatori si Camtasia e bun pentru incepatori dar iti recomand Sony vegas, poti sa faci foarte multe in el si nu e foarte greu, trebuie sa te uiti la niste tutoriale pe net