| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Bună ziua! Cine știe cum se intră în amfiteatru anatomie mare din Iași de la universitatea de medicină Grigore T. Popa? Merg mâine la simulare și am căutat pe n maps să văd intrarea da nu-mi dau seama unde e. Ei pe site au pus ca intrarea e pe lateral față de scările clădirii. Și aparent pe lateral e un gard nu înțeleg pe unde intru. Știe cineva? A fost pe acolo?

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Pa care "lateral"? Ai o intrare pe strada Universitatii.
Vei vedea si alte persoane intrand. Oricum, intrarea principala nu e departe si intrebi.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru Dragobeta):

Pe partea dreaptă arată o săgeată verde și înăuntru sunt niște scări și nu știu o să văd mâine oricum. Mulțumesc.