| UchihaItachy a întrebat:

Bună ziua, cu ce se ocupa un ofițer, ce trebuie el sa facă zi de zi? Și cum ajungi unul?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Depinde.
Cei de la rutiera se asigura ca lumea respecta legea pentru masini, biciclete si pietoni.
Pentru jandarm ascesta asigura siguranta interna a tarii ( atacuri teroriste, droguri. etc)
Politie Locala ( face ce trebuie in ziua respectiva)

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

De armata, politie, navigatie?

| UchihaItachy explică (pentru Crackman):

Politie, ce trebuie el sa facă zi de zi sa își câștige salariu?

| UchihaItachy explică (pentru Crackman):

Ofiter de politie locala- ce inseamna ' ce trebuie.'?

| Crackman a răspuns (pentru UchihaItachy):

Este cel mai de jos. blocheaza strazi, sta de paza la concerte.

| Crackman a răspuns (pentru UchihaItachy):

Depinde.
Cei de la rutiera se asigura ca lumea respecta legea pentru masini, biciclete si pietoni.
Pentru jandarm ascesta asigura siguranta interna a tarii ( atacuri teroriste, droguri. etc)
Politie Locala ( face ce trebuie in ziua respectiva)