| lamasanustefan a întrebat:

Bună ziua. Dacă spre ex Azi iau sala (examenul pentru permis auto)
Și mă programez la oraș după o lună-două. (Că așa e aici la Suceava)
Eu pot vorbi cu cineva care are orașul zilele astea și să îmi dea programarea lui (contra cost bineinteles)? Sau nu se poate?
Gen eu să îmi anulez programarea mea și să mă reprogramez pe data la care el imi da "locul" lui sa zic asa.
Se poate? Sau cum functioneaza treaba asta?
Și mă programez eu sau instructorul meu?
Si daca eu, atunci unde, pe internet?
Ofer funda.

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Logic ca nu se poate asa ceva, nu e ca si cum ai sta la casa de marcat sa platesti si cineva te-ar lasa sa te bagi in fata.

| anonimg a răspuns:

Pentru ca deja ai fi programat, asta ar insemna sa te reprogrameze mai devreme, iar acest lucru nu se poate.
Iar daca cineva nu se prezinta cand este programat, locul acestuia va ramane liber si va trebui sa se reprogrameze.
Politia nu "completeaza" locurile goale, si nici nu le schimba intre ele.