| therock030891 a întrebat:

Buna ziua dragi prieteni...Pentru a angaja pe cineva intr-un spatiu de joaca sunt niste cerinte? Adica au nevoie de vreun curs pentru a putea fi supraveghetor de copii?

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca și nevoie de un curs.Dar în general da, trebuie sa fi tanar/a, sa fi răbdătoare, calma, zâmbitoare și cel mai probabil sa ai un CV bun.Cum de altfel ți se cere în orce mall, ca în general în mall-uri se angajează la astfel de spatii și în general personalul din mall e cu fițe și figuri de parca muncesc acolo pentru magazinul lor nu pentru un salariu de rahat.