| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Miercuri voi avea primul meu interviu de angajare pentru postul de supraveghetor copii la un spatiu de joaca si voiam sa va cer niste mici sfaturi in legatura la ce sa ma astept, cum ar trebui sa ma comport si mai ales cum mi-as da seama ca as fi acceptata acolo, dupa interviu, mai ales ca nu am experienta de lucru momentan si imi doresc sa capat? Multumesc tare mult!

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Eu ți au văzut CV ul și deja sunt conștienți că nu ai experiență. Așa că cel mai probabil vor să vadă cum ești tu ca persoană. Cel mai bine este să fii calmă și autentică, răspunde clar și direct.
Multă baftă la interviu!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La interviiu fii sincera si spune-le exac asa:
"Nu am experienta de lucru momentan si imi doresc sa capat".
Succes!

Răspuns utilizator avertizat