| SkyEL a întrebat:

Buna ziua, legat de Youtube, sa presupunem ca indeplinesc toate conditiile pentru ca Youtube sa ma poata platii pentru videoclipuri, daca ma inregistrez in timp ce citesc o carte orice carte si pun inregistrarea pe Youtube ca sa faca vizualizari se considera copyright si nu o sa fiu platit pentru videoclipul acela? Am vazut multe videoclipuri de 2 3 ore in care se aude pe fundal vocea celui care citeste biblia de exemplu, la genu asta de inregistrari ma refer.

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de asta dar eu ti-as da o idee mai buna si mai inteligenta.
Bine ar fi ca dupa ce citesti carti, sa faci o recenzie acelei carti sau un scurt rezumat prezentat sub forma de animatii.