| anonim_4396 a întrebat:

O ruda ar vrea sa vina din Rasnov,pana in Suceava,si nu stie ce tren/microbuz sa ia. Imi puteti spune o metoda de a ajunge in Suceava, din Rasnov? Multumiri anticipate big grin

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Pai pana in Brasov se gasesc microbuze. Si cred ca trec destul de des, nu e distanta chiar asa de mare. Nu e chiar asa de greu sa ajunga pana in Brasov. Apoi din Brasov se duce la gara si se intereseaza ce tren merge spre Suceava. Are mai multe sanse sa gaseasca un tren direct din Brasov decat din Rasnov.

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Cred ca cea mai buna varianta e sa ia un tren sau ceva din Brasov, are mai multe sanse sa gaseasca si nu e asa departe Brasovul de Rasnov.

| LeAnonim1 a răspuns (pentru iamSeBy):

Si pana in Brasov, cu ce ar trebui sa mearga? As dori mai multe detalii happy

| iamSeBy a răspuns (pentru LeAnonim1):

Pai pana in Brasov se gasesc microbuze. Si cred ca trec destul de des, nu e distanta chiar asa de mare. Nu e chiar asa de greu sa ajunga pana in Brasov. Apoi din Brasov se duce la gara si se intereseaza ce tren merge spre Suceava. Are mai multe sanse sa gaseasca un tren direct din Brasov decat din Rasnov.

| MirceaRadu21 a răspuns:

Cu un autobuz cu ruta Rasnov-Brasov, sau taxi depinde cu ce alege fiecare sa mearga