| catalin542000 a întrebat:

Se poate vedea pe instoricul aplicatiei teams cine taie inopinant microfonul si cine scoate pe altcineva din intalnire?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| WhiteLife a răspuns:

Cui i se închide microfonul ii apare pur și simplu semnul tăiat peste microfon (asta daca se uita la ecran), iar daca cineva este scos cred că îi apare mesaj că a fost scos din întâlnire, dar nu spune cine anume a oprit microfonul sau l-a scos. Poți face un grup separat cu un coleg sau 2 și să faceți o întâlnire sa incercati și să vedeți cum e.

| scumbagnascar a răspuns:

Nu

| SerbovAndrei a răspuns:

Nu