| RobertG101 a întrebat:

Bună ziua, știe careva unde pot găsi atelier de componente PC bune dar ieftine în Iași?

Opțional: aș dori ca acel atelier să asambleze PC-ul.

1 răspuns:
| Alexalx98 a răspuns:

Daca vrei un pc special pentru game, ti-as sugera sa cumperi componentele de la geforce, si sa-l faci tu sau sa te duci sa ti-l faca altul sau daca vrei ia ti altul direct de pe net special pentru gaming dar o sa te coste ceva daca vrei sa fie de calitate iar daca vrei sa-ti iei un pc oarecare pentru studii, filme si toate cele ia-ti un pc de la Intel sau acel si componente gen * 1gb, 2 gb ram, placa video 1gb, procesor medium si e de ajuns, nu iti trebuie nu stiu ce stie ce pentru studii si filme. Bafta! daca crezi ca te-am ajutat da-i funda. Succes.