| IuliaIris a întrebat:

Buna ziua TPU,

Cat ma costa un comunicat de presa pe un blog sau pe un site al unei influencer?

De scris il pot scrie eu, insa as vrea sa stiu un pret orientativ. Vreau un singur articol/comunicat.

Ofer fundita.

1 răspuns:
| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Buna ziua,

Un comunicat de presa costa aproximativ 200 RON de la echipa asta de freelanceri. Eu am aflat din experienta - am lucrat cu ei si am cumparat comunicate de presa. Au pachete de comunicate de presa super avantajoase. si poti chiar sa iti negociezi un pachet personalizat.
https://serviciiseobucuresti.ro
Sper sa iti fie de mare ajutor comentul meu.

Cu drag,