| TreiSurori a întrebat:

Buna ziua
Trebuie sa vin pe 30 mai in Romania (din Italia) pentru 2-3 4 saptamani
ce hoteluri ieftine stiti pentru 3 persoane si un bebelus care sa aiba si internet prin Bucuresti.

3 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Te sfatuiesc sa te uiti pe internet, la anunturi de inchiriere apartamente. Acolo gasesti, e mai convenabil si multe au si internet.

| Ovidiu_Constantin_1998 a răspuns:

Intra pe http://www.google.ro/ si vei gasi raspunsul:p

| TreiSurori explică (pentru Ovidiu_Constantin_1998):

Numai spune, de ce vb daca nu te aflii in treaba? am cautat pe google dar fiind in Italia imi da doar chestiile care le gaseste tara de unde dau search.
ma rog, nu stau sa iti explic happy