| danutz_8472 a întrebat:

Buna ziua!
Vreau sa va zic ca eu atunci cand imi trag server nou de metn2 il salvez in D dar el se duce si in C dc si o mai mare parte in C decat in D si asta maa enerveaza ca nu am ce sterge si un domn mi-a zis sa sterg niste bucatele care raman in nu stiu ce fisier spuneti-mi dec se duce si in D si in C(dar ma mult in C)si unde e fisierul ala

2 răspunsuri:
| danutz_8472 explică:

Ma nene eu l-am salvat in D

| Andrey76149 a răspuns:

Deoarece tu prima data l-ai Descarcat In C cand descarci mutal in D ca.