| anonim_4396 a întrebat:

Bunăă happy! Am auzit o melodie pe la radio si era ceva gen in refren >-- (come at me, come at me, a me ranger ) era cântată de o fată care semăna mult k vocea Andreei Bănica dar nu este ea pentru ca am cautat si pe google si youtube, iar după aceea începea să kânte un băiat thinking

3 răspunsuri:
| xXCrissXx a răspuns:

Scuzaţi nu a apărut toată întrebarea rolling on the floor)

| Gєσяgιαηαα a răspuns:

Melodia se numeste Shining heart - Andreea Banica & Laurentiu Duta. http://www.youtube.com/watch?v=xN3cJ8CsC28&NR=1&feature=endscreen. Sper ca ti'am fost de folos. :d

| Dede0206 a răspuns:

Si intrebarea ta care e?