| Diuu a întrebat:

Bunaa! Sunt Diuu. as vrea sa stiu daca pot face cu cineva schimb de postere?! Eu doresc cat mai multe postere posibile cu Justin Bieber! In schimb va pot da postere cu oricine dorinti! Ma puteti contacta : dlupu99@yahoo.com

7 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Eu am postere cu jb o gramada din pacate rolling eyes.
Ti'am dat add pe mess, accepta, *****of_darkness2010.

| Deyutza a răspuns:

Chiar m-ar interesa schimburile de postere dar vreau sa stiu postere cu cine ai pentru dat la schimb? eu am cu JB. chiar multe is si 3D dar nu-mi tree deci spune-i cu cine ai de dat... happy (miredeea@yahoo.com)

| Deyutza a răspuns:

@anonim ai vreo problema cu ce imi cumpar eu? happy

| Dragotta a răspuns:

Justin Bieber este gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti stupid posterele de ce leai mai luat daca vrei sa faci schimb!

| sweettyyyy a răspuns:

Jb nu e gay`!
estiprost dac crezi asa`!

| xK74l1nx a răspuns:

Haideti sa facem o comunitate.
www.chestiijb.webs.com va astept.