| Bibi6 a întrebat:

Bunăăă TPU... :/
Am o problema.
*_* Am windows 7 si nu-mi apareau pozele.[Pentru a le vedea trebuia sa dau dublu clic si sa se deschida intr-o fereastra]
*_* Am cautat pe net si am gasit asta (( Da click dreapta pe my computer/proprieties/advance system settings/la performance dai settings/ bifezi a 13-a casuta (show thumbnails instead of icons)! sper ca asta sa fie problema! bafta))
*_* Am facut cum spune acolo...da' mi s-a schimbat bara de stare...nu mai este ca la windows 7 este gri si s-a schimbat si meniul si toot. straight face Ce fac acum? Cum imi fac bara de stare inapoi cum era? straight face ((App, acum mi se vad pozele.Si am incercat sa nu am nimic bifat in acea lista si tot aceeasi bara de stare este))

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Intri in acelasi loc si lasi balta ceea ce ai bifat sau nu.
sus ai in primul rand 4 optiuni.
bifezi prima, adica pui punctul la prima unde spune ca windows alege singur configuratia optima.
aplici si accepti.
bafta.