| PastramăDeElefant a întrebat:

BunaTPU! Stie cineva cum se sterge facebook? Dati-mi detalii exacte! Dau funda! Funda

Răspuns Câştigător
| Bogdan_9316 a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account Intri pe linkul anterior si dai sterge, el nu se va sterge direct, doar peste 14 zile cu conditia sa nu te mai loghezi pe facebook pentru ca se anuleaza stergerea.

5 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account Intri pe linkul anterior si dai sterge, el nu se va sterge direct, doar peste 14 zile cu conditia sa nu te mai loghezi pe facebook.

| whattt a răspuns:

Scrie asta pe google videoclipuri

| MissVamp a răspuns:

Intri in bara de sus, la home apesi pe sageata si dai account settings, security si apoi scrie jos desactivate your account day clik scrii parola siun cod pe care ti-l dau ei si voila la-i sters! poti intra din nou si sa faci asa e chiar simplu, asa fac si eu

| beautifulday a răspuns:

Mi.am sters eu facebook-ul si ce pot sa spun? am vrut sa vad daca e adevarata faza cu dupaa 14 zile etc. intru eu dupa o luna si gasesc contul de facebook... o data ce ti-l faci nu mai poti sa il stergi, decat sa il dezactivezi...