| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa depun niste bani in contul unei alte persoane la Banca Transilvania trebuie sa am 18 ani sau e de ajuns sa am 14 ani ca sa am buletin?
Cum depun mai exact, ma duc la banca si zic ca vreau sa depun x lei in respectivul cont?

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Vrei sa iti iei ceva cont pe un joc, sau sa cumperi ceva asa-i? da poti te duci la banca cu buletinul si numarul contului in care vrei sa depui banii ii spui vreau sa depun in contul. 50 lei sau 1000 cat ai.

| anonim_4396 explică (pentru ionutZzG30):

Mda, cam asa ceva.
Stai s ainteleg mai bine, trebuie sa ma duc cu buletinul meu sau buletinul respectivului caruia vreau sa ii dau banii?happy

| ionutZzG30 a răspuns (pentru anonim_4396):

Al tau ma laughing

| anonim_4396 explică (pentru ionutZzG30):

Asa ma gandeam si euhappy
Sa traiestiwinking