| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa lucrezi la protectia copilului (visul meu) dar nu as dori aici in tara ci una vorbitoare de engleza
ce facultate, ce liceu, la ce profil ar trebuie sa dau, la ce proecte ar trebui sa particip?

1 răspuns:
| LawR3n a răspuns:

Nu sunt foarte sigur că îţi trebui 1000 de clase să faci aşa ceva, totuşi aş indica să mergi spre psihologie sunt destul de sigur că majoritatea deţinătorilor de acest timp de grupări caută persoane cu profil psihologic.