| Sedatu a întrebat:

Ca utilizator al cartelei Orange PrePay ..as vrea sa aflu ce mesaje si ce convirbiri s-au facut pe cartela ma in ultimele 48 de ore... este posibil sa fac asta? pretul nu conteaza...

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Salut amice, inainte era posibil la Orange Shop, incearca la eiwinking

1 răspuns:
| Sedatu explică:

Din cate stiu eu nu se poate daca nu ai abonament... de asta intrebam dar cum ai spus si tu merg de dimineata la Orange shop si ma lamuresc ei happy