| RoSoul a întrebat:

Cam cat costa in medie un cartus de imprimanta de tipul FINE 510 negru pentru o imprimanta de tipul Canon MP 250? Al meu nu mai functioneaza tocmai corespunzator.Si daca stiti as vrea sa-mi spuneti cam in cat timp se uzeaza un astfel de cartus. Dau funda pentru cel mai folositor raspuns.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Virkno a răspuns:

Pai pretul variaza depinde de imprimanta acum de obicei preturile pleaca de la 45lei pana la 70 lei sau chiar mai mult oricum nu depaseste 100 lei acum ti-am zis depinde de imprimanta dar cel mai bine iei tu tus si inserezi cu siringa.Mult noroc!winking