| alinus05 a întrebat:

Am o imprimanta MP250 de ls firma CANON si nu prea mai am cartus mereu imi apare un bec portocaliu(inainte era verde)si as vrea sa imi cumpar color+alb negru de unde as putea sa il cumpar si cat ar costa dau funda!

1 răspuns:
| Andrewz a răspuns:

Ai putea sa incerci la magazine de electronice sau chiar librarii eu mi-am luat tus de la librarie intr-o sticla si incarc cartusul cu el cu o seringa, este doar pentru tus negru pentru color iti trebuie un cartus nou.