| Just4Joker a întrebat:

Cam cat face un Xbox 360 slim, 4gb, kinect + 16 jocuri (Driver San Francisco, Kinect Sports, Kinect Adventures, Gears of war 2, Halo 3, Red dead redemption (GOTY Edition), GTA IV : EFLC, Saints row The Third, Skyrim, Iron Man 2, WWE'12, Smackdown vs Raw 2011, Assassin's creed 1, Assassin's creed 2, Fifa 12, NFS Hot Pursuit (2010) si niste XBLA-uri instalate pe HDD).
Cablu HDMI si SCART, Power Supply care functioneaza perfect, DVD-urile n-au nici macar o zgarietura( desi consola e de un an, am avut mare grija de ele) si 2 Controllere.

Cam cat ar face?

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Vrei sal vinzi:?

| Just4Joker explică (pentru Iulian03):

Da

| Iulian03 a răspuns (pentru Just4Joker):

App,mi-ai dat ignore pe wwe_iuli?

| Just4Joker explică (pentru Iulian03):

Nu

| R3DAOT a răspuns:

GTA IV LAG FIX : calculatoare.ucoz.net/forum/13-81-1