| Evelinmariaa a întrebat:

Cam cat timp fac de la gara din Suceava până la cetate si cat ma ajunge daca iau un taxi? Este distanta mare de la cetate si pana la iulius mall? Cei care stați in Suceava si știți va rog mult sa mi oferiți cateva detalii

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Musa1234 a răspuns:

Buna! cu taxi de la gara pana la cetate te ajunge cam 20 de lei si faci 10 minute daca nu e aglomerat, daca nu poti sa iei un autobuz(nr2) si cobori in centru, unde traversezi si urci scarile pana la cetate. Si de la cetate la mall ca un autobuz( nr2 sau nr4) nu e chiar asa mare distanta. 2-3 kg. statia e fix in fata la mc