| ADRYangel a întrebat:

Cand incepe vacanta de Pasti?(sunt doua saptamani vacanta dar cand incepe?)

Răspuns Câştigător
| boranescu99 a răspuns:

Incepe pe 7 aprilie si se termina pe 22 aprilie! uite aici STRUCTURA ANULUI SCLOAR: http://www.dreptonline.ro/......1_2012.php

4 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

In 7 si tine pana in 22 aprilie parca... si inainte de asta saptamana 2-6 aprilie este "scoala altfel".

| MoneyMoney a răspuns:

De vineri 6 aprilie pana luni 23 aprilie! big grin Dar asta ai aflat deja!

| grgdlk a răspuns:

ESTE 2 saptamani vacanta pentru ca nu ESTE 5 d-aia este care este

| DanIT a răspuns:

Pastele este in 16 Aprilie, deci in sambata de dinainte.