| Mefist0 a întrebat:

Cand incerc sa deschid fisierele de tip.exe imi apare optiunea "Open with".
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema!
Te ajut cu placere!

http://www.sevenforums.com/......lt_exe.reg

Apoi, il deschizi si o sa iti solicite confirmarea din partea ta, click "Yes"

5 răspunsuri:
| domandaniel a răspuns (pentru 1Mihai1):

Greșit! A spus.exe nu.txt!

| Brunetzika18 a răspuns:

Sa descarci winrar-ul, il dezarhivezi si dupa il deschizi cu orice tip de program happy

| 1Mihai1 a răspuns (pentru domandaniel):

Aaa! Da. Greşala mea.happy

| domandaniel a răspuns (pentru Brunetzika18):

Dacă dezarhivează winrar-ul înseamnă că îl are deja instalat.
Deci descarcă winrar-ul, instalează-l și deschide acel fișier cu winrar, deși e cam puțin posibil să meargă pentru ca e executabil nu fișier arhivă.
Mai exact despre ce fișier e vorba?