| RoxanaY a întrebat:

Cand luam vacanta de paste(primavara)? Vreau data precisa. Cat mai este pana la vacanta de paste(primavara)?

Răspuns Câştigător
| DenisaSM a răspuns:

Vacanţele elevilor sunt programate astfel: vacanţa de iarnă (24 decembrie 2016 - 8 ianuarie 2017), vacanţă intersemestrială (4 -12 februarie 2017), vacanţa de primăvară (19 - 30 aprilie 2017) şi vacanţa de vară (17 iunie - 10 septembrie 2017).

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vacanta de primavara (de Sfintele Pasti) incepe de pe data de 14 Aprilie-30 Aprilie 2017!

| RoxanaY explică:

Va multumesc tuturor!

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Buna! Vacanta incepe pe data de 19 aprilie si se termina pe 30 aprilie. Sper ca te-am ajutat. Deci mai sunt 5 saptamani aproximativ pana la vacanta.

| Nix15 a răspuns:

Vacanta incepe pe 19 aprilie si se termina pe 30 aprilie.

| adelina721 a răspuns:

Vacanţa de primăvară: 19 aprilie 2017 – 30 aprilie 2017