| AlinRuleaza a întrebat:

Cand misc rotita de la mouse sa dau paginile in sus sau jos parca vine pagina peste pagina cum rezolv? multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

E din cauza ca pc-ul tau se misca greu, incearca sa schimbi browserul

2 răspunsuri:
| andrushk50 a răspuns:

Buna. Mi-am dat seama care este problema ta. Nu stiu cum s-o rezolv, dar pot sa-ti gasesc alte modalitati ca sa...
1) apesi pe rotita de la mouse o singura data si apoi tii mana lejera pe mouse si o plimbi in sus si in jos... aceasta se va duce dupa cum plimbi mouse- ul. Pentru a ajunge la starea normala mai apesi o singura data pe mouse si gata.
2) Vezi ca in partea dreapta a fiecarei pagini se afla un betisor mic. Daca tragi de el in jos sau in sus acela,, te va duce '' unde vrei. Si plus de asta iti va arata cat de lunga este pagina respectiva. Daca dunga este mare inseamna ca pagina este scurta. Daca dunga este mica inseamna ca pagina este luuuunga... depinde...

Scuze ca nu am putut sa te-ajut in legatura cu...

Uite, nu am nevoie de funda. Nici nu ai avea de ce sa-mi dai pentru ca nu am raspuns la intrebarea ta sad. Imi pare rau crying

| AlinRuleaza explică:

Pagina se misca in sus sau jos dar nu ca inainte cand misc parca vine pagina peste pagina se vede cum se vedea la tv vechi cand fugea imaginea