| anonim_4396 a întrebat:

Cand primesc o cerere de prietenie pe facebook si nu vrea sa il am ca prieten ce fac adica sa-i declina cererea, unde ma duc?

4 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

Notificari sus in stanga, dai clik pe cerere apoi dai ca nu acum, si iti mai apare odata jos scris mai mic si dai ca nu din nou si gata.

| petre059 a răspuns:

Sus in stanga la cereri ii dai ignor si gata.

| RibbellaaInk a răspuns:

Dai click pe cererile de prietenie si-ti arata confirma sau nu acum.dai click pe nu acum si dupa te intreaba daca cunosti persoana. apesi nu si dupa iti spune. persoana aceasta nu-ti va mai putea da cerere de prietenie! bafta.happy

| kentgirl a răspuns:

Pai iti apare acolo "CONFIRMA/NU ACUM". si selectezi "NU ACUM".