| AAddaa2819 a întrebat:

Cand se deschide patinoarul gepex Bacau? urgent...dau funda la cel mai rapid si corect raspuns!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite, eu iti spun ca maine. De unde stii ca e corect sau nu raspunsul?

| AAddaa2819 explică (pentru Salontanul):

Este o logica...nu te obliga nimini sa-mi spui raspunsul corect sau nu...si nu se deschide maine pentru ca am auzit mai multe pareri de la prieteni si sunt diferite si.am postat aceasta intrebare sa aflu cat de multe pareri de la care sa stiu care este cel mai bun