| BlueBird a întrebat:

Cand se va termina vacanta de Paste? Am auzit la un radio ca s-ar putea sa mergem miercuri la scoala...

Răspuns Câştigător
| AngiiiBlake a răspuns:

Miercuri incepem. Marti e cerc pedagogic.

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, cursurile incep miercuri, ministrul Funeriu a dat astazi un ordin de prelungire a vacantei cu o zi, il poti citi aici: http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131. Numai bine!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
În şcoala noastră se merge marţi, însă acum depinde de conducerea fiecărui liceu.

| TAzOVsKY a răspuns:

Eu l-am intrebat pe domn' director si a zis ca de marti la scoala...sad
happy

| shaoboy a răspuns:

Baaa marti mergem la scoala

| IceCube a răspuns:

Da! Asa e, miercuri se incepe scoala

| Paaandaaa a răspuns:

Si eu am auzit la stiri ca incepem scoala miercurismug

| RoxAnneLove a răspuns:

Miercuri .

| Any_2336 a răspuns:

Marti mergem la scoala crying ne-a zis diriga crying Orikum, oricand s-ar termina, eu incerc sa ma bucur de fiecare secunda in care nu am in fata un profesor tongue

Paste fericit TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marti mergem la scoala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marti miercuri mergem la scoala!
ca o aprobat nu stiu cine si...
asa e miercuri plecam!

| callmebeautiful a răspuns:

Mergem marti a 3a zi de paste crying

| callmebeautiful a răspuns:

Http://www.audculori.com/social/educatie-social/vacanta- de-paste-a-elevilor-prelungita-cu-o-zi/ -m-am documentat si se pare ca am gresit prima data. asta e

| Chriistiinex a răspuns:

Miercuri ne-a zis noua vai de viata noastra scolari vay vay!

| Iulia513 a răspuns:

Marti pe 26/04/2011 incepe sclwinking

| trei2gya a răspuns:

Marti se merge la scoala...cred ca pe data de 29. Dar sunt sigura ca MARTI