| anonim_4396 a întrebat:

Cand vine la la la band la Vaslui? big grin si cat costa biletul? happy

Răspuns Câştigător
| Popa_Mytzu_1997 a răspuns:

Pe 14 dec vine trupa, cum stiai...iar pretul biletelor difera; pe ultimele 3 raunduri e 80 lei; pe undeva pe la mijloc e 150 lei si in cele din fata in jur de 200 lei!, sper ca ti-am fost de folosbig grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu eu mi-am luat bilet cu 150 lei in primul rand(la vip), la 80 lei sunt in ultimul rand, 100 urmatoarele 2sau 3 si restul 150.

| Inkubus a răspuns:

Pe 30 Noiembrie vine trupa..si biletul costa 100 lei. Sper ca te-am ajutat!
Fundita? :*

| Inkubus a răspuns:

In seamna ca m-am inselat eu thinking Dar de ce ai mai intrebat daca stiai? :*

| AndradaCappyPopa a răspuns:

Da,este pe 14 decembrie, dar nu costa in jur de 200 de lei, in spate stii acolo la locurile din spate e 80 de lei, la mijlocul salii 100 de lei, si sectiunea V.I.P. 150 de lei, stii faci poze trupa, peimesti cadouri, si un poster cu autograf, FUNDA TE ROG [-O

| ByaB a răspuns:

Deci pana la urma biletul variaza intre 80 lei si 200 lei? :d

| Alin_Lacatusu_1996 a răspuns:

Lala band vine pe 14 decembrie