| Denisa20000 a întrebat:

Cat costa biletul la concertul Lala Band din 16 sep?

Răspuns Câştigător
| JuLiAlOvE16 a răspuns:

Hey. Un bilet la concertul Lala Band este 75 de lei la VIP. Te intalnesti pentru 1 ora cu ei... sesiune de autografe, fotografi si primesti un poster cadou de la eii. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? happy

| Denisa20000 explică (pentru JuLiAlOvE16):

Dar stii de unde pot cumpara bilet?

6 răspunsuri:
| alexutza071 a răspuns:

Salut! Daca ai mai gasi bilete in perioada asta, esti o norocoasa..am inteles ca se vindeau bilete in jur de 100 lei.

| Denisa20000 explică (pentru alexutza071):

Mersi! Am auzit ca intrarea este gratuita! Ai vreo idee?

| alexutza071 a răspuns:

Hmm...nu am auzit nimic de vreo intrare gratuita.Dar cei de la Lala Band au concerte multe in luna septembrie, daca ar fi intrarea gratuita la toate...nu ar mai castiga nimic.

| bybyshor18 a răspuns:

Nu cred ca vei mai gasi bilete acumwinking

| RaduSk8 a răspuns:

Nu se mai vand bilete oricum