| anonim_4396 a întrebat:

Care a mai tinut regimul disociat al Monicai Anghel? As vrea sa stiu si eu cam cat slabim de la acel regim intr-o saptamana? Vreau raspunsuri numai de la cei care au tinut.Eu as vrea sa dau jos cam 12 kghappy si as vrea sa stiu cat trebuie tinut acel regim dupa care cel de intretinere.

1 răspuns:
| qCristiana a răspuns:

Acel regim ar trebui tinut cam 1 luna sau mai putin depinde de organism dar este un regim la care slabesti dstul de repede bafta funda?