| tauretee a întrebat:

Care credeti ca in 2012 e sfarsitul lumii eu nu cred voi?

7 răspunsuri:
| Cristine23 a răspuns:

Nnuuuuu./ma enerveaza tema asta.

Apache
| Apache a răspuns:

.nu ma.nu o sa vina!
pana la urma zi-mi si mie o dovada cum ca ar venii in 2012!
asa s-a zis si despre 2000 si uite ...suntem inca aici!

| CM7YRE a răspuns:

Nici eu nu cred ca murim asa de repede happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Are dreptate "Apache"

| mariaWoW a răspuns:

.nu cred...dar sa vedem ce va veni

| BellsC a răspuns:

Eu nuuuu credd!
D-zeu stie cand se intampla, poate fi maine, poate peste 200 de ani.
Daca vine nu trebuie sa ne temem.ci doar sa ridicam privirea spre cer si sa ne rugam.D-zeu are grija de cei buni deci...ar trebui sa ne caim de acum.

| SwwaggBabee a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Numai Dumnezeu stie.Nici un inger nu stie doar El.Deci nu trebuie sa credem in tampenii de genul asta.Cum a spus si Apache...si in 2000 s-a spus ca va veni si nu a venitwinking.