| Ionutzzu a întrebat:

Care dacie este mai buna? Dacia nova gti motor 1.6 sau Dacia super nova motor 1.4?

Răspuns Câştigător
| RMaria31 a răspuns:

Dacia Super Nova. Daciile Nova cu motor de 1.6 au fost fabricate intr-un numar limitat, drept urmare sunt piese de schimb care nu s-au mai fabricat la scurta vreme dupa ce s-a terminat productia acestei masini, chiar daca au continuat sa ruleze.

1 răspuns:
| subfocus a răspuns:

Supernova.sau daca poti solenza. nu lua nova ii un **** de masina crede-ma