| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Care e cea mai buna scoala de soferi din focsani? DAU FUNDITA happy

4 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Toate prietenele mele cu au fost la Auto Dan, stii, cea din fata Casei de Cultura. Apoi, daca nu iti place, poti incerca la Nenciu.

| DAAAAAAAAAA explică (pentru FeliciaCorinaA):

DE scoala SCHUMACHER ai auzit? stii ceva de ea? e bun?

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Nu am auzit, imi pare rau. Dar sa stii, daca vrei, ai putea sa te inscrii si la acei instructori privati. Sau te poti duce la Scorpion, care sunt super cunoscuti. Eu ti-am enumerat acele doua scoli de inainte deoarece toti prietenii mei acolo s-au inscris si toti si-au luat carnetul fara mari probleme. Despre Melinteanu, mie mi se pare ca au cazut in dizgratie de foarte mult timp. Nu mai este una din scolile de top din cauza unor probleme cu care se confrunta toti cei care vor sa ia carnetul in momentul in care dau traseul. Problema exista peste tot, dar ei chiar exagereaza si, uneori, termini lunile in care iti este permis sa dai sala si traseul fara sa iei macar carnetul.