| SonicAndrei a întrebat:

Care e cel mai bun browser? Eu folosesc Google Chrome, dar am observat că Internet Explorer se mișcă cam la fel. Am ultima versiune de Chrome dar nu știu dacă și ultima versiune de I.E. (totuși, e pe 64 biți).

Care e cel mai bun browser?
Google Chrome, Mozila Firefox, Opera sau Internet Explorer?

Sau contează doar calculatorul (am un i3)?

7 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

S-a constatat ca totusi cel mai rapid, este chrome, am avut un timp chrome si mi-a aparut o problema la el de care nu puteam scapa, si am instalat safari, nu mi-a placut la el interfata si alte functii la el si am instalat opera, si am ramas multumit, de el, deoarece este accesibil, este rapid. recunosc ca niciodata n-am folosit opera pe cand era atunci versiunea 9, din simplu motiv ca nu mi-a placut interfata, dar acum cu opera 16, este cu totul altceva, nu-ti recomand mozilla firefox deoarece are o multime de extensii la care iti poate ingreuna viteza la net, si chiar din ce in ce mozilla un pic incetineste la viteza. sa fie clar ca nu fac reclama la Opera sau la alte browsere, foloseste-l pe care-l crezi tu de cuviinta in ceea ce priveste internet explorer are o gramada de minusuri in securitate.

| horia2012 a răspuns:

Nu are nicio importanta pe cat e sistemul.(32 sau 64). Fiecare browser are avantajele si dezavantajele sale.
Foloseste o combinatie intre ele. Instaleaza si Firefox si navighezi combinat, cand pe unul cand pe altul.

| Crucified a răspuns:

Eu zic că-i Google Chrome cel mai bun. Am şi Opera dar navighez pe net numai pe chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla mi se pare cel mai bun.Agent 003 are dreptate dar extensiile le poti scoate. Google chrome, o fi el mai rapid dar vine cu o serie de imperfectiuni, nu are aparare buna. Celelalte nu le-am incercat.Da si IE e rapid. Dar noi cum suntem doritori de nou, am uitat de IE.big grin

| KoaLaBoY a răspuns:

Opera,am avut si Torch si Crow si Mozzila si Explorel s.a.
Opera mi se pare ca are cea mai frumoasa interfata si merge ok.Iti recomand Opera, si daca ai un telefon-Opera-miniwinking

| Alinamark a răspuns:

Eu votez pentru Google Chrome, il folosesc chiar delanceput, se misca foarte bine si repede. Din cand in cand mai dechid si Mozila Firefox dar nu se compara cu Chrome.

| faycry3 a răspuns:

Google chrome e cel mai bun