| Dummys_Mc_1999 a întrebat:

Care e cel mai bun program de optimizare pentru windows si care nu afecteaza cu nimic :*! Si windows update e bine sa le faci!. dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Optimizarea e celmai bine sa o faci tu. ca program de optimizare iti recomand tuneup.
insa nu e free.
poti sa descarci versiunea de proba si sa vezi daca iti agilizeaza calculatorul. in caz ca iti convine iti descarci o versiune registrata de pe net.
update e bine sa il faci cu conditia sa ai un windows activat.

1 răspuns:
| Sebastian_Mesaroş_2000 a răspuns:

Pai ti-as recomanda CCleaner