| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai eficient translator roman-englez, englez-roman?

Răspuns Câştigător
| LoveTVD a răspuns:

Iti recomand un site foarte bun www.dictio.ro e foarte bun si traduce si fraze funda?

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Dicţionarul big grin

| Ramona1 a răspuns:

Omul.Cele de pe internet sunt o porcarie

| xLouana a răspuns:

Google translate.

| CosminHaarp a răspuns:

Freakz e misto

| scumpik99 a răspuns:

Http://translator-online.ro/translator-roman-englez.html,(celelalte raspunsuri sunt bune cu omul si dictionarul dar daca vrei ceva de pe internet site-ul acesta de mai sus e accesibil si traduce peste 46 de limbi.) Funda?

| bendis92 a răspuns:

Dictionarele Oxford

| edyzaharia a răspuns:

Nu este niciunul "eficient" folosește "google translate" și cu un pic de engleză știută de tine ajungi la rezultate bune...

| misanea18 a răspuns:

Creerul