| Daria33 a întrebat:

Am si eu nv de un translator onlinie roman-englez care sa traduca corect (FUNDA)

5 răspunsuri:
| DewMountainDew a răspuns:

Google translator, il gasesc cel mai bun happy

| Daria33 explică (pentru DewMountainDew):

Google este bun dar daca eu pun o propoziti in romana mi-a trduce in engleza fix in orinea scrisa in romana si nu este bun pentru cuvinte e ft bun dar texte propoziti iti raduce in ordine scrisawinking

| DewMountainDew a răspuns (pentru Daria33):

Pai, daca face asta, incerca si modifica si pune cm crezi tu ca este corc, eu asa fac de fiecare data happy si obtin nota maxima la acoala happy

| Daria33 explică (pentru DewMountainDew):

Da merge si asa dar cum sunt eu paralele cu engleza/franceza este un pic mai greu dar o sa incerchappy