| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre premiu special si premile I, II, III, ma refer in cadrul unui concurs? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ooops a răspuns:

Buna Alexandra.Premiul special este inaintea premiului I, adica clasamentul se face asa: Premiul Special, I, II, III. Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| alexandra_7387 a răspuns:

Multumesc de raspunsuri. Eu credeam ca este un fel de mentiune. Acu vad ca fiecare are parerea lui dar sper sa fie cum spun lala si corinutza.

| only me a răspuns:

Premiul special e un fel de mentiune da e tot premiu. e practic urmatorul dupa premiul 3.happy

| GumitzaXD a răspuns:

Salut.Eu chiar am fost la un astfel de concur.de Religie :-| si am primit locul II [am vrut sa fiu sincera desi crying]=[[ un coleg de al meu a primit premiu special.Premiu special=Este considerat ca o"funda"[de pe TPU]ai facut ceva exceptional printre altii, cel mai bine, cel mai frumos[la educatie tehnologica parca]etc.acest premiu dupa nume este si mai mare decat locul I :X si este considerat si ca o corona[mdeah.]sper ca ai inteles... diferenta este.cum am mai zis.e mai mare decat toate cu o valoare foarte importanta :X bye.O seara placuta.

| Alexxys a răspuns:

Premiul special se da de obicei la cei care au fost sa zicem originali, mai carismatici, etc(in functie de concurs),
I- se da la cel mai destept, frumos, cel mai cel (ai inteles tu),
II se da la cel care de obicei e destept da' ete fix de data asta (in concurs) ceva nu a mers
iar III-iul nici nu mai conteaza se da ca sa se simta ala de pe 2 mai bine, sa se stie clar si nominal ca e unu mai prost/mai urat/etc decat el.