| anonim_4396 a întrebat:

Care e la mate-info si stie daca e greu profilul sau nu? big grin

Răspuns Câştigător
| stiLizer a răspuns:

Dacă îţi place matematica şi informatica, profilul nu este greu, logic, da' dacă eşti fan istorie ş.a.m.d. ai intrat degeaba la mate-info.

3 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Logic ca e greu, o sa bagati la contabilitate in voi pana va iese pe naslaughing

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Asta depinde foarte mult de profu de mate. daca e unu din ala rau si neghiob ai pus-o ...ai 5 ore pe sapt.de mate.eu am rezistat 2 ani.dar am sters-o ca imi zapacea capu.dar totusi nu e chiar asa de greu.dar acum la ce mai e bun profilul asta? in ziua de azi e varza.eu m-am dus la electronica.si surpriza fac mai multa mate ca la mate info.morrrrr

| Marco_3632 a răspuns:

Nu, chiar nu este asa greu.