| Razvan681 a întrebat:

E greu la profilul mate-info?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu a murit nimeni din asta! Dacă esti de măcar un cinci (da' 5 pe bune) la mate, te asigur că supravieţuieşti!

| Sn4k3 a răspuns:

Daca le ai cu matematica/informatica cat de cat, nu e asa greu.

| PainTech a răspuns:

Depinde cat de bine te descurci cu matematica. Profesorii sunt intelegatori si isi dau seama ca (nimeni) nu a facut info la gimnaziala, deci se preda materia de la 0.

| Elena9328 a răspuns:

Da.

| Victoria18 a răspuns:

Daca nu o ai cu calculele deoarece majoritatea materiilor tind sa stii calcule, sa o ai cu ele normal ca iti va fi extraordinar de greu, nu greu. Daca o ai cu calculele, chimice, fizice, matematice, informatice etc. iti va fi foarte usor pentru ca nu ai de tocit, mai mult e sa te duca capul sa rezolvi acele exercitii.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Daca nu esti as in matematica nu iti recomand. mai bine pe filo

| Nice3 a răspuns:

Eu sunt la filo.Da, acolo e matematica pe paine.De la un exercitiu umplii toata tabla